Przejdź do treści
Z WIZYTĄ PO SĄSIEDZKU – W FIRMIE UNICELL POLAND

WASILKÓW: Z WIZYTĄ PO SĄSIEDZKU – W FIRMIE UNICELL POLAND

Młodociani pracownicy z Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Wasilkowie, monterzy zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie oraz murarze, w dniu 4 października, mieli możliwość zapoznania się z procesem produkcji wyrobów firmy Unicell Poland.

Mieszcząca się w Wasilkowie firma jest znaczącym producentem farb i tynków dekoracyjnych, impregnatów i bejcy do drewna oraz innych preparatów niezbędnych przy budowie lub remoncie domów i obiektów użytkowych. Dzięki uprzejmości Pana Bartłomieja Sawulskiego, Dyrektora ds. Marketingu i Rozwoju UNICELL Poland sp. z o.o. młodzież mogła wejść na hale produkcyjne i obejrzeć nowoczesną linię do wyrobu farb. Duże wrażenie zrobił dział badawczo-rozwojowy i sklep firmowy z pełnym asortymentem wyrobów. Monterzy w czasie zajęć warsztatowych często pracują na produktach firmy Unicell, dlatego bez trudu rozpoznali marki Primacol Professional czy Primacol Decorative.

Uczestnicy wycieczki mieli wiele pytań dotyczących możliwości stosowania farb i tynków na różnych powierzchniach. Młodociani pracownicy myślą poważnie o pracy w zdobywanym właśnie zawodzie, stąd też ważna jest znajomość produktów na których będą pracować. Do prawidłowego wykonywania profesji, oprócz wiedzy technicznej i umiejętności, niezwykle istotny jest wybór właściwego produktu.

Podziękowania należą się Firmie Unicell i Panu Bartłomiejowi za możliwość poszerzenia wiadomości na temat najnowszych produktów stosowanych w budownictwie.

Autor, Foto: Anna Łukaszuk – kierownik warsztatów szkoleniowych OSiW OHP w Wasilkowie