Przejdź do treści
PODLASKIE TARGI PRACY

PODLASKIE TARGI PRACY

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy w Białymstoku serdecznie zaprasza wszystkie osoby zainteresowane znalezieniem pracy na Podlaskie Targi Pracy, które odbędą się w dniach 14-15 września 2018 r. w siedzibie Naczelnej Organizacji Technicznej - BUDYNEK NOT w Białymstoku, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2.

14 września 2018 r. w godzinach: 10.00-18.00
15 września 2018 r. w godzinach: 10.00-16.00

Podczas dwóch dni Targów Pracy swoją ofertę zatrudnienia zaprezentują największe przedsiębiorstwa z północno-wschodniej Polski, które specjalizują się w produkcji, handlu, usługach oraz prowadzą działania w branżach specjalistycznych i technologicznych min.: Unibep, AC S.A., Arhelan, Arka-Druk, Biaform S.A., Brand Distribution Group, ChM, Danwood S.A, Electrum, Kotniz, Leroy Merlin, Masterpress, Palisander, Pilkington IGP, Plum, Promotech, Pronar, SMP Poland, Rosti oraz Forte.

Będzie to doskonała okazja do bezpośredniego spotkania młodzieży oraz osób poszukujących pracy z pracodawcami i przedstawiania oferty zatrudnieniowej firm, które uczestniczyć będą w Targach.

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej https://poranny.pl/targipracy.

ZAPRASZAMY

Autor: Olga Hryniewicka - CEiPM Białystok