Przejdź do treści

podlaska@ohp.pl   tel./fax 85 651 61 87
  Adres: ul. Trawiasta 20B, 15-161 Białystok

"MAM TALENT" W WARSZTATACH TERAPII ZAJĘCIOWEJ

KOLNO: "MAM TALENT" W WARSZTATACH TERAPII ZAJĘCIOWEJ

Rada Młodzieży z Hufca Pracy w Kolnie, wraz z opiekunem, zorganizowała w Warsztatach Terapii Zajęciowej kolejną inicjatywę pod nazwą „Mam talent”. 4 października, pełni pozytywnej energii uczestnicy Hufca Pracy w Kolnie, wraz z wychowawcą, odwiedzili kolneńskie Warsztaty Terapii Zajęciowej. Podczas spotkania odbyło się karaoke. Młodzież z hufca oraz uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej zaprezentowali się w ciekawym repertuarze, na który składały się przeboje muzyki rozrywkowej.

Celem spotkania było integracja nowoprzybyłych uczestników Hufca Pracy z osobami niepełnosprawnymi, rozwijanie zdolności artystycznych uczestników Hufca Pracy i Warsztatów Terapii Zajęciowej, wspieranie ich kreatywności, a także promowanie pozytywnego wizerunku osób niepełnosprawnych.

Wizyta w Warsztatach Terapii Zajęciowej upłynęła w atmosferze otwartości, wzajemnego szacunku, zrozumienia, zaufania i pełnej akceptacji osób niepełnosprawnych. Młodzi ludzie zrozumieli, że „Człowieka trzeba mierzyć miarą serca” jak nauczał nas Jan Paweł II.

Autor, Foto: Agnieszka Duda – st. wychowawca HP Kolno