Przejdź do treści

podlaska@ohp.pl   tel./fax 85 651 61 87
  Adres: ul. Trawiasta 20B, 15-161 Białystok

KOMENDANT GŁÓWNY OHP Z WIZYTĄ NA PODLASIU

BIAŁYSTOK: KOMENDANT GŁÓWNY OHP Z WIZYTĄ NA PODLASIU

W dniach 15 – 16 maja br. Komendant Główny OHP Bogdan Ścibut przebywał z wizytą na Podlasiu. Niecodziennemu gościowi towarzyszył Wojewódzki Komendant OHP Adam Krzysztof Romatowski i jego zastępczyni Emilia Karwowska. Komendant Główny spotkał się z kadrą Podlaskiej Wojewódzkiej Komendy OHP i Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Białymstoku, a także  „Zielonej Linii”, Elektronicznego Centrum Aktywizacji Młodzieży oraz Młodzieżowego Centrum Kariery w Hajnówce.

W trakcie spotkań Komendant miał okazję zapoznać się z działaniami jednostek, poznać ich potrzeby oraz krótko przedstawił plany na przyszłość. Podczas spotkania Komendant Główny wizytował także powstającą nową siedzibę Podlaskiej Wojewódzkiej Komendy OHP, która już w okresie wakacji ma zostać oddana do użytku. W nowym budynku znajdzie się miejsce dla działalności jednostek wychowawczych oraz rynku pracy, a także „Zielonej Linii" oraz Elektronicznego Centrum Aktywizacji Młodzieży. Rychłe oddanie do użytku tej inwestycji pozwoli również na radykalną poprawę warunków pracy kadry i efektywniejsze działanie na rzecz młodzieży.

W trakcie wizyty Komendanci spotkali się również z Wojewodą Podlaskim Bohdanem Paszkowskim, a także oddali hołd sanitariuszce AK Danucie Siedzikównie "Ince" poprzez złożenie wieńca przy pomniku, który znajduje się w Gruszkach koło Narewki.Autor: Elżbieta Dziemianiuk, Kierownik ZPE/rzecznik prasowy
Foto: E. Artemiuk (POA PWK OHP), M. Neczyperowicz (CEiPM Białystok), E. Karwowska (PWK OHP), E. Garustowicz (MCK Hajnówka)