Przejdź do treści

podlaska@ohp.pl   tel./fax 85 651 61 87
  Adres: ul. Trawiasta 20B, 15-161 Białystok

DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH

ŁOMŻA: „KIM MOŻESZ ZOSTAĆ? SPOTKAJ SIĘ Z DORADCĄ ZAWODOWYM” - DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH W CENTRUM EDUKACJI I PRACY MŁODZIEŻY

LOGO Fundusze Europejskie WER

W Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Łomży, w dniu 10 maja, odbyły się Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Dni Otwarte to akcja polegająca na udostępnianiu - szerokiemu gronu zainteresowanych - projektów zrealizowanych z udziałem środków Unii Europejskiej, a jej celem jest promocja efektów realizacji Funduszy Europejskich w Polsce. W ramach zorganizowanej imprezy każdy odwiedzający mógł porozmawiać z doradcą zawodowym.

Tego typu spotkania ułatwiają odkrycie predyspozycji zawodowych i wybór odpowiedniej ścieżki edukacyjno-zawodowej. Chętni mogli także poznać założenia realizowanego projektu „Od szkolenia do zatrudnienia – EFS” oraz rodzaje wsparcia, jakie są udzielane beneficjentom. Uczestnicy dodatkowo zapoznali się z działaniem Centrum i jego poszczególnych komórek organizacyjnych.

Kolejną atrakcją przygotowaną w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich był konkurs wiedzy o Unii Europejskiej. Ciekawe gadżety przeznaczone na nagrody przyciągnęły liczną grupę młodzieży. Wyłoniono czterech zwycięzców, którzy osiągnęli maksymalną liczbę punktów, jednak nagrodzony został kążdy uczestnik. Serdecznie gratulujemy!

Organizację Dni Otwartych wspomogło Ministerstwo Rozwoju, udostępniając plakaty, ulotki, balony i inne materiały promocyjne. Pragniemy podziękować wszystkim odwiedzającym za wizytę w naszej siedzibie.
Do zobaczenia za rok!

Autor, Foto: Mateusz Zagroba – specjalista ds. programów